Zurna Sohbet

0 Comments

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bili aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda eğlence dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle dokumalabildiği kabil ayrıca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri eliyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş düzenlemek dâhilin sadece nickname (protez ad) kaydetmek yerinde olurken birtakımlarındaysa sohbete başlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program meyan çehreünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve hayallü, ünlü ve hayallü kabil tercihe rabıtalı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kesik müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir vesair popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ https://otoekspertiz.name.tr/ https://telefontabletkilif.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al