Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

0 Comments

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş fail ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan yoklama esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoğu kez kullanıcı adınızı değaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mevki saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemeçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram angajmansı istediği karınin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çbağışlamak karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Kesinlikle Sonuç Alınır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen eşhas karınin ne günah ki çok ziyade seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok ziyade bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye haddizatında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değaksiyontirin ve hoppadak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değaksiyontiğinde veya kullanıcı adınız değaksiyontiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değaksiyontirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değaksiyontiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da bazen “değaksiyonikliği geçmiş kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma çoğu kez saldırganlar e-posta adresini değaksiyontirdiği karınin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ https://otoekspertiz.name.tr/ https://telefontabletkilif.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar