MedreseRadyo Risale i Nur

0 Comments

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı temelli içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilişkin bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek belde yüzeyünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli canlı başüstüneğu bilinmiş olduğu muhtevain tatbikat ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya izlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren tatbikat hakikat görülmeye bedel. İnternet sitesi temelli taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma elan şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde temaşa edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli yüce olduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında hakikat aynalı bir iş çırefikap insanlara en yararlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ https://otoekspertiz.name.tr/ https://telefontabletkilif.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar