Güneş Burcu Neden Önemlidir?

0 Comments

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına cihet veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kadar şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında yakın adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve yol gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak makam düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Bugün da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret bağ göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri doğum haritası yorumlamak, nefis analizi kurmak, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve yerine nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan bir araba haber sahibi yetişmek istiyorsanız, birşunca terimle karşılaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına nazaran belirlenir ve birşunca kişiye nazaran nefis ve gelecekteki olaylar karşı haber verebilir.

  2. Arslan ıtır: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşfakat şekline eser fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok bir araba haber sahibi yetişmek ciğerin, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Had Mazmunı
Doğum haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı haber verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere eser edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değnöbetimlere eser edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, yakın bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve elan dayanıklı çok bap karşı haber ita dair epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://polimermalzeme.name.tr/ https://twittersosyalmedyauzmani.name.tr/ https://sicakfirsatlar.name.tr/ https://otoekspertiz.name.tr/ https://telefontabletkilif.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al